برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

کولر گازی سامسونگ SAMSUNG

کولر گازی سامسونگ SAMSUNG

شرکت سامسونگ (SAMSUNG) با به کارگیری پرسنل مستعد در طراحی هوشمند و ساخت محصولات مبتکرانه و مطمئن نظیر کولر گازی سامسونگ،

و دارا بودن رویکردی جهانی و مسئولانه در کسب و کار و همچنین ارائه خدمات عالی و منحصر به فرد، سهم عمده ای از بازار جهانی محصولات دیجیتال،

لوازم خانگی و نیز تجهیزات تهویه مطبوع از جمله کولرهای گازی اسپلیت را به خود اختصاص داده است.

با توجه به اینکه تجهیزات تهویه مطبوع از جمله انواع کولرهای گازی و اسپلیت در گروه کالاهای سرمایه ای می باشند (و نه صرفا یک کالای مصرفی)،

بنابراین اکیدا توصیه می کنیم این نوع کالاها را تنها از سایت های تخصصی و با سابقه ای که به صورت حرفه ای عرضه کننده این تجهیزات می باشند، خریداری نمایید .

کولر گازی سامسونگ SAMSUNG شرکت سامسونگ (SAMSUNG) با به کارگیری پرسنل مستعد در طراحی هوشمند و ساخت محصولات مبتکرانه و مطمئن نظیر کولر گازی سامسونگ، و دارا بودن رویکردی جهانی و مسئولانه در کسب و کار و همچنین ارائه خدمات عالی و منحصر به فرد، سهم عمده ای از بازار جهانی محصولات دیجیتال، لوازم خانگی و نیز تجهیزات تهویه مطبوع از جمله کولرهای گازی اسپلیت را به خود اختصاص داده است. با توجه به اینکه تجهیزات تهویه مطبوع از جمله انواع کولرهای گازی و اسپلیت در گروه کالاهای سرمایه ای می باشند (و نه صرفا یک کالای مصرفی)، بنابراین اکیدا توصیه می کنیم این نوع کالاها را تنها از سایت های تخصصی و با سابقه ای که به صورت حرفه ای عرضه کننده این تجهیزات می باشند، خریداری نمایید . طراحی یکپارچه و شیک در کولر گازی سامسونگ کولرگازی سامسونگ از نوع اسپلیت دیواری می باشد که یکی از ویژگی های شاسی پنل، مقاومت بسیار زیاد آن می باشد هر چند بسیار نازک و ظریف طراحی شده است یک کولرگازی هر اندازه جمع و جور تر باشد فضای کمتری را اشغال می کند. و یک ویژگی منحصر به فرد است چون باعث میشود از فضای خود بهینه تر استفاده کنید. تعداد پنل های این کولر دو عدد است که کمپرسونر آن در بیرون نصب میشود. جنس بدنه پلاستیکی با ترکیب موادی که فشردگی و مقاومت کولر را افزایش می دهد که بیشتر سبب استحکام و دوام بالای آن در مقابل ضربه و آسیب های احتمالی می شود. قابلیت سردو گرم کولر گازی سامسونگ قابلیت سرمایش و گرمایشی به شما این امکان را می دهد تا در فصول گرم و سرد از آن استفاده کنید. یکی از ویژگی های مفید این محصول وجود فیلتر بهداشتی موجود در آن است. قرار گیری این فیلتر در مسیر جریان باد باعث می شود ذرات آلودگی و عوامل بیماری زا از باد خروجی حذف گردند و هوایی مطبوع و تمیز درون اتاق به گردش در آید.

طراحی یکپارچه و شیک در کولر گازی سامسونگ

کولرگازی سامسونگ از نوع اسپلیت دیواری می باشد که  یکی از ویژگی های شاسی پنل، مقاومت بسیار زیاد آن می باشد هر چند بسیار نازک و ظریف طراحی شده است

یک کولرگازی هر اندازه جمع و جور تر باشد فضای کمتری را اشغال می کند.

و یک ویژگی منحصر به فرد است چون باعث میشود از فضای خود بهینه تر استفاده کنید. تعداد پنل های این کولر دو عدد است که کمپرسونر آن در بیرون نصب میشود.

جنس بدنه پلاستیکی با ترکیب موادی که فشردگی و مقاومت کولر را افزایش می دهد که بیشتر سبب استحکام و دوام بالای آن در مقابل ضربه و آسیب های احتمالی می شود. 

قابلیت سردو گرم کولر گازی سامسونگ

قابلیت سرمایش و گرمایشی به شما این امکان را می دهد تا در فصول گرم و سرد از آن استفاده کنید. یکی از ویژگی های مفید این محصول وجود فیلتر بهداشتی موجود در آن است.

قرار گیری این فیلتر در مسیر جریان باد باعث می شود ذرات آلودگی و عوامل بیماری زا از باد خروجی حذف گردند و هوایی مطبوع و تمیز درون اتاق به گردش در آید.

ادامه مطلبShow less

فهرست

09124623320

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم