در اینجا قصد داریم نگاهی داشته باشیم به یخچال فریزر بالا پایین بوش . یخچال ساید بای ساید بوش، یخچال دوقلو بوش، فریزر تک بوش، یخچال توکار بوش

امروزه یخچال فریزر به یکی از وسایل بسیار ضروری در خانه و یا محل کار تبدیل شده است . تا جایی که شاید زندگی بدون آن غیرممکن به نظر می رسد . چراکه ما برای نگهداری بسیاری از مواد غذایی به آن احتیاج داریم.

به همین دلیل نیز یخچال و فریزر یکی از وسایل بسیار کاربردی در هر نوع مکانی محسوب می شود . و به دلیل فروش بسیار بالای این وسیله رقابت بسیار زیادی بین تولید کنندگان وجود دارد . و هرکدام سعی می کنند با بکارگیری تکنولوژی های مختلف و طراحی های . متنوع قسمت بیشتری از بازار را در تصاحب خود درآورند .

به همین جهت تنوع بسیار گسترده در این محصول می تواند باعث سردرگم شدن شما شود . به همین جهت ما در اینجا تصمیم داریم نگاهی داشته باشیم به انواع یخچال فریزر بوش . که به عنوان یکی از بهترین برندهای این محصول در دنیا محسوب می شود .

بهترین مارک یخچال و فریزر

درست است که ما نمی توانیم یخچال فریزر بوش. را به عنوان بهترین مارک یخچال و فریزر در دنیا معرفی کنیم . چراکه به جرئت می توانیم بگوییم بهترین برندهای سرمایش در دنیا متعلق به آمریکا است . که برندهایی مانند و ویرپول، وستینگ هاوس، جنرال الکتریک، مابه و برندهای بسیار دیگر . که بهترین ها در صنعت سرمایش در دنیا محسوب می شوند . همان طور که صنعت شستشو متعلق به آلمان است و برندهایی مانند بوش. میله و آ.ا.گ را در خود جای داده است .

اما متاسفانه مشکلی که در برندهای آمریکایی در ایران وجود دارد این است که قیمت بسیار بالایی دارد . و ورود قانونی آن به کشور ممنوع است به همین دلیل نیز مدل های . فیک و تقلبی آن در بازار بسیار است . اما اگر بخواهیم بعد از یخچال های آمریکایی بهترین مارک یخچال فریزر را به شما معرفی کنیم . که علاوه بر کیفیت بسیار بالا قیمت بسیار مناسبی دارد .

می توانیم به یخچال فریزر{ BOCH} اشاره کنیم که یک برند آلمانی و بسیار خوش نام . در صنعت لوازم خانگی محسوب می شود . که توانسته با طراحی های مختلف و مدل های گوناگون در انواع یخچال فریزر بالا پایین. ساید بای ساید، یخچال دوقلو، فریزر تک و انواع یخچال فریزر توکار . توانسته پاسخی مناسب به نیازهای مختلف داشته باشد.

اما قبل از اینکه بخواهیم به معرفی انواع یخچال فریزر بوش به پردازیم . باید بگوییم اگر قصد خرید لوازم خانگی بوش برای منزل و یا محل کار خود را دارید . شما می توانید برای دیدن قیمت و شناخت . مدل های مختلف یخچال فریزر بوش به فروشگاه اینترنتی . BANEH LOX .ORG مراجه کنید .

معیار صحیح اندازه گیری یخچال و فریزر

همان طور که می دانید یکی از معیارهای بسیار مهم در زمان انتخاب یخچال و یا فریزر . ظرفیت آن برای نگهداری مواد غذایی می باشد. به همین خاطر شما سعی می کنید بر اساس جمعیت و میزان خرید خود به دنبال ظرفیت مناسب . برای خرید یخچال فریزر خود باشید که در این میان شما می توانید یخچال فریزر بالا پایین بوش. یخچال ساید بای ساید بوش. یخچال دوقلو بوش و یا یخچال توکار بوش را برای خود انتخاب کنید .

اما متاسفانه مردم ایران فوت را به عنوان معیار اندازه گیری یخچال می شناسند . در صورتی که فوت معیاری برای اندازه گیری حجم نیست به همین خاطر نیز وقتی شما از یک . فروشنده اندازه یخچال را بر اساس فوت سوال می کنید . فروشنده برای جلب رضایت شما عددی را در قالب فوت . به عنوان حجم یخچال به شما می گوید و سعی می کند . با بزرگ نشان دادن این عدد نظر شما را به خود جلب کند . به همین . دلیل نیز یک مدل را با فوت های مختلف در بازار می شنوید.

به یاد داشته باشید که معیار اندازه گیری لیتر برای مشخص کردن حجم مورد استفاده قرار می گیرد . و می تواند گنجایش واقعی یخچال را به شما نشان دهد . شما اگر دقت کنید در دفترچه راهنمای یخچال و یا بر روی برچسب انرژی ظرفیت یخچال و فریزر . بر اساس لیتر مشخص شده است این عددی است که شما می توانید . برای مقایسه گنجایش در مدل های مختلف در نظر بگیرید.

بررسی انواع یخچال فریزر بوش

انواع-یخچال-بوش

یخچال فریزر بالا پایین بوش

یکی از پرطرفدارترین مدل های یخچال فریزر در دنیا مدل های یخچال فریزر بالا پایین می باشد . که می تواند به صورت فریزر بالا باشد و یا فریزر پایین که هرکدام مزایای خود را دارند . اما در این میان مدل های یخچال فریزر بالا پایین بوش با فریزر پایین طرفدار بیشتری دارد .

یخچال-فریزر-بالا-پایین-بوش

چراکه در این نوع طراحی به دلیل اینکه یخچال در قسمت بالا قرار گرفته است . و مسلما در طول روز ما احتیاج بیشتری به یخچال داریم دسترسی به آن برای ما بسیار آسان تر خواهد بود . از طرف دیگر یخچال فریزر بالا پایین بوش با فریزر پایین مزیت دیگری که دارد .

این است طراحی فریزر آن دارای کشو می باشد که مسلما به دلیل باز شدن . کشو دسترسی به مواد غذایی فریزر شده در آن بسیار آسان تر می باشد . اما مدل هایی که فریزر با هستند معمولا فریزر کوچکتری دارند . و اینکه طراحی آن به صورت طبقه است و معمولا افرادی فریزر بالا را انتخاب می کنند . که استفاده کمتری به فریزر دارند و احتیاج به فضای زیادی برای فریز کردن مواد غذایی ندارند . اما اگر بخواهیم نگاه کوتاهی داشته باشیم به برخی از امکانات موجود در یخچال فریزر .

ابریز و یریز

بالا پایین بوش می توانیم بگوییم که برخی از مدل ها دارای آب ریز می باشند . که این آبریز به صورت قم قمه ای است و شما با پر کردن . مخزن آن می توانید بدون باز کردن درب یخچال . آب خنک در دسترس داشته باشید اما در هیچ کدام از مدل های . یخچال فریزر بالا پایین بوش یخ ساز اتوماتیک وجود ندارد . یعنی بر خلاف یخچال ساید بای ساید که همیشه یخ قالب و یا خرد در اختیار شماست . در یخچال فریزر بالا پایین این امکان وجود ندارد .

شاید در برخی از مدل ها محلی برای درست کردن یخ در نظر گرفته شده باشد . و مخزنی برای نگهداری قالب یخ در نظر گرفته شده باشد اما این کار به صورت دستی انجام می شود.

در آخر باید بگوییم با توجه به فضای یخچال فریزر بالا پایین بوش می توانیم بگوییم. این مدل ها برای خانواده های کم جمعیت و حتی متوسط می تواند مناسب باشد .

اما اگر یک خانواده بزرگ دارید و یا احتیاج به فضای زیادی برای نگهداری مواد غذایی خود دارید . به شما پیشنهاد می کنیم به سراغ یخچال ساید بای ساید بوش و یا یخچال دوقلو بوش بروید . که می توانند فضای بسیار بزرگتری را در اختیار شما قرار دهند اما اگر جزو افرادی هستید . که به دنبال یک آشپزخانه مدرن و ساده ای هستید . به شما انواع یخچال فریزر توکار بوش را پیشنهاد می کنیم.

یخچال ساید بای ساید بوش

امروزه یکی از پر طرفدارترین مدل ها یخچال ساید بای ساید می باشد . که به دلیل طراحی بسیار لوکس این مدل دارای ظرفیت بسیار بالایی می باشد و داشتن امکاناتی مانند بار. آبریز و یخ ساز اتوماتیک می تواند نیاز شما را برای دسترسی .به آب خنک و یخ در هر زمانی برطرف کند .

یخچال ساید بای ساید بوش

شاید ازنظر بسیاری از افراد یخچال ساید بای ساید بیشتر. از آنکه فضا می گیرد گنجایشی کمی دارد اما دقت داشته باشید . که اگر تصمیم داشتید گنجایش آن را با یخچال دوقلو مقایسه کنید . ظرفیت آنها را بر اساس لیتر در کنار هم قرار دهید تا گنجایش واقعی آن را متوجه شوید. اگر از ظرفیت و امکانات یخچال ساید بای ساید . بوش و یا هر برند دیگری بگذریم و بخواهیم به فریزر آن نگاه کنیم متوجه خواهیم شد. که ظرفیت واقعی آن بیشتر از آن چیزی است . که تصور می کنید به اضافه اینکه طبقات و طبقه بندی های روی درب امکان تفکیک کردن .بیشتر مواد غذایی را برای ما فراهم می کنیم .

به همین خاطر دسترسی به مواد غذایی در آن بسیار آسان تر خواهد بود . از طرف دیگر وجود درب بار به روی درب امکان دسترسی به نوشیندهای مختلف را بدون باز کردن درب .یخچال ساید بای ساید بوش برای ما بسیار آسان تر می کند . و باز شدن کمتر درب باعث می شود مصرف انرژی در آن بسیار کاهش پیدا کند . شرکت بوش انواع یخچال ساید بای ساید بوش را در 3 رنگ سفید، استیل و مشکی تولید می کند.

یخچال دوقلو بوش

یکی دیگر از مدل های بسیار پرطرفدار یخچال دوقلو بوش می باشد . که می تواند برای یک خانواده پرجمعیت بسیار مناسب باشد اما توجه داشته باشید .

یخچال-دوقلو-بوش

یخچال دوقلو بوش در مقایسه با یخچال ساید بای ساید بوش ازنظر ظرفیت تفاوت آن‌چنانی با یکدیگر ندارد . برای اطمینان از این موضوع نیز کافی است ظرفیت واقعی یخچال و فریزر دوقلو بوش. را در کنار یخچال ساید بای ساید قرار دهید . تا تصمیم درست را بگیرید اما اگر در اینجا بخواهیم . به مزیت به مزیت یخچال دوقلو بوش اشاره کنیم اینکه عمق این یخچال 60 سانتیمتر است .

یعنی دقیقا هم عمق کابینت شما به همین خاطر یخچال و فریزر شما از کابینت شما بیرون نمی زند . چراکه تمام کابینت ها به صورت استاندارد عمقی معادل 60 سانتیمتر دارند اما دقت داشته باشید . که عرض یخچال و فریزر دوقلو بوش هرکدام 60 سانت است یعنی . شما حداقل به یک مترو 20 سانتیمتر فضا احتیاج دارید .

حال اگر شما با عرض آن مشکلی ندارید اما تمایل دارید. مدلی را تهیه کنید که آب سردکن و یخ ساز اتوماتیک باشد . به همین خاطر ترجیح می دهید. که ساید بای ساید بوش را انتخاب کنید خبر خیلی خوب در اینجا این است .

امکانات یخچال

شرکت بوش مدلی را در یخچال دوقلو دارد که دارای آب سردکن و یخ ساز اتوماتیک می باشد، . شرکت بوش در یخچال فریزرهای دوقلوی خود تنوع بسیاری چه ازنظر مدل و چه ازنظر رنگ دارا می باشد . شما می توانید یخچال دوقلوی خود را به رنگ سفید، مشکی و یا استیل انتخاب کنید اما توجه داشته باشید . که استیل بکار رفته در این محصول با استفاده از تکنولوژی نانو به صورت ضد لک می باشد . به همین خاطر لازم نیست نگران لک شدن آن باشید. فریزر تک بوش

فریز کنید

بسیاری از خانواده های ایرانی و پرجمعیت عادت دارند مواد غذایی مختلف را فریز کنند . به همین خاطر فریزر یخچال ساید بای ساید بوش و یا داشتن فریزر یک یخچال بالا پایین بوش جوابگوی نیاز آنها نیست . به همین خاطر ترجیح می دهند فریزر تک بوش را نیز در خانه خود داشته باشند . تا بتوانند مقدار زیادی از مواد غذایی را باکیفیت بالا فریزر کنند از همین رو فریزر بوش با سیستم نو فراست . و سیستم گردش و فیلتر هوا می تواند کیفیت بالایی داشته باشد .

از طرف دیگر فریزر با داشتن سیستم سوپر فریز می تواند. مواد غذایی را در کوتاه ترین زمان فریز کند . فریز کردن مواد غذایی در کوتاه ترین زمان باعث می شود .طعم و رنگ مواد غذایی تا مدت طولانی حفظ شود . از همین رو با توجه به قیمت فریزر بوش می توان گفت . این گزینه می تواند بهترین انتخاب برای شما محسوب شود .

شرکت بوش انواع فریزر تک خود را در کشور آلمان و ترکیه مونتاژ می کند . که به جرئت می توان گفت ازنظر کیفیت تفاوت چندانی با هم ندارند . اما مدل های مونتاژ ترکیه به دلیل دستمزد پایین کارگر و پایین تر بودن. قیمت انرژی به نسبت آلمان دارای قیمت بسیار مناسب تری هستند . پس اگر نیاز به فریزر تک در خانه داشتید ما به شما فریزر بوش را پیشنهاد می کنیم.

یخچال توکار بوش

یخچال توکار بوش
یخچال توکار بوش

اگر جزو دسته افرادی هستید که به دنبال یک آشپزخانه ساده و لوکس هستید . ما به شما انواع یخچال توکار بوش را پیشنهاد می کنیم . چراکه ازنظر کیفیت و طول عمر بسیار بالایی دارند و قیمت آن بسیار مناسب است . شرکت بوش در این زمینه دارای یخچال بالا پایین توکار. یخچال دوقلو توکار و یخچال و فریزر زیر کابینتی توکار می باشد .

که همه این محصولات در کشور آلمان مونتاژ می شود. شرکت بوش از جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا در آنها استفاده کرده است .

با توجه به امکانات و کیفیت بسیار بالای این محصول قیمت یخچال توکار بوش بسیار مناسب است . شما با داشتن یخچال فریزر توکار بوش می توانید یک آشپزخانه بسیار مدرن داشته باشد.

کلام اخر .

در اینجا به برند خوشنام بوش اشاره کردیم .که یک برند آلمانی و بسیار الی در صنعت لوازم خانگی محسوب می شود . بوش توانسته با طراحی های مختلف و مدل های گوناگون در انواع یخچال فریزر بالا پایین. ساید بای ساید، یخچال دوقلو، فریزر تک و انواع یخچال فریزر توکار . توانسته پاسخی مناسب به نیازهای مختلف داشته باشد.

بوش توانسته باکیفیت الی محصولاتش رضایت مشتریانش را ثابت نگه دارد .اگر قصد خرید لوازم خانگی بوش را برای منزل خود دارید . می توانید تمام محصولات شرکت بوش را به صورت آنلاین و مستقیم از فروشگاه اینترنتی بانه لوکس بخر نمایندگی

محصولی در سبد خرید وجود ندارد!
علاقه مندی ها 0
مقایسه